Majutus ja transport

Kodumajutus

Festivali ajal avavad paljud paidelased festivali külalistele oma uksed ning pakuvad kodumajutust. Soovitame oma kodumajutuse pakkumise ja soovid riputada Facebooki gruppi või helistada telefonil + 372 524 8695 (kodumajutuse korraldaja Karola Jaanof). Kodumajutuse hind on majutaja ja külalise omavaheline kokkulepe.

Majutusasutused

Järvamaa majutusasutuste info Puhka Eestis portaalist https://bit.ly/2vVQfwc

Telkimine

E-Piim Spordihalli staadionil Aiavilja 1, sissepääs Pärnu tn poolt, spordihalli hoovist. Samuti saab telkida Järvamaa Kutsehariduskeskuse kõrval autoparkla servas, valveta ja omal vastutusel.

Parkimine

Valveta jalgrattaparklad paiknevad keskväljakul, Paide Gümnaasiumi kõrval ning vallimäel. Vaata allolevalt kaardilt täpsemaid asukohti!

Ametlik autoparkla asub Järvamaa Kutseharduskeskuse kõrval. Paidesse sisse sõites järgi suurt sinist viita ning parklas toimi parkimiskorraldajate juhiste järgi. NB! Sõida lõppu välja, ära pargi autot kohe sissesõidu juurde. Paide tänavatel järgida kehtivaid liiklusmärke.

Transport

Jalgrattaga

Liitu Facebooki grupis Arvamusfestivali rattaretkega. Leia ülal olevalt kaardilt meie festivalialal paiknevad rattaparklad.

Rongiga

Türi raudteejaama saab Tallinn-Viljandi rongiga. Türi raudteejaamast sõidab Paidesse ning tagasi bussiliin nr 10. Järvamaal kehtib tasuta ühistransport.

Bussiga

Paidesse või Mäosse: Paide bussijaam asub aadressil Jaama 15. Paide-Mäo-Paide liinigraafik on leitav www.peatus.ee aadressilt.

Autoga

võid muidugi samuti tulla, aga võta keegi peale ka! Sõidujagamise infot saad pakkuda ja küsida Arvamusfestivali facebooki lehel. Parkla on Tallinna tänaval, jälgi viitasid ja ära valesti pargi!

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE